Opublikowano Dodaj komentarz

Zestawy stacji – revision

Stacje dla 8 klasy oraz stacje Wielkanocne przyjęły się bardzo dobrze, stacje powtórkowe dla klasy 8 przed egzaminem pobrało już prawie 1000 osób (ciągle można to zrobić, zapisując się na newsletter:)). Dlatego mając na uwadze końcówkę roku szkolnego, powtórki, drobne rozprzężenie naszych uczniów postanowiłam przygotować stacje dla każdej klasy, uczniów z którymi pracuję:)

I tak oto powstało 6 zestawów stacji. Od klasy 3 do 8.  W każdym zestawie jest 8 zadań (stacji), ale hasło w każdym zestawie jest takie samo (dostępne w zestawie dla nauczyciela, gdzie znajdziesz całą instrukcję:))

W każdym zestawie znajdziesz zadania między innymi na gramatykę, słownictwo, czytanie czy zabawę z obrazkiem oraz jedno zadanie związane z kulturą kraju anglojęzycznego (coś o różnych świętach:)) Wśród zadań są też labirynty, poszukiwanie literek, dopasowywanie czy skojarzenia.

Myślę, że uczniowie z tymi zestawami nie będą się nudzić.

Każdy zestaw ma tez swoje osobne tło aby po wydrukowaniu i pomieszaniu – łatwo było podzielić materiały.

Jak najłatwiej przygotować materiały? Wydrukować tyle stron tła ile jest stron w każdym zestawie od 17 do 20 stron. Następnie na rewersie tła wszystkie strony, zalaminować oraz wyciąć i pochować osobne teczki.

Cały zestaw dostępny jest w sklepie:)

Enjoy;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *