Opublikowano Dodaj komentarz

Easter handouty & bingo

Lekcje kulturowe należą ostatnio do moich ulubionych, więc tym bardziej się cieszę, że płynnie z poszukiwania koniczynek na świętego Patryka można przejść na poszukiwanie chocolate Easter Eggs na Wielkanoc.

Jeśli szukasz materiałów, które sprawią uczniom radość, zaciekawią, mają estetyczną grafikę i mimo wszystko są printer friendly – dobrze trafiłeś.

W sklepie znajdziecie zestaw Easter basket – 5 różnych materiałów, które taniej jest kupić w pakiecie ale też każdy możecie kupić osobno.

Easter Spring E8 – 32 dni odliczania przed egzaminem – gramatyka i słówka umilone Wielkanocno-wiosenną tematyką:) z datami i bez więc można wykorzystać ten materiał nawet w maju.


Easter Mega Set – od 1 do 8 klasy SP, 96 stron materiałów na gramatykę, speaking, słówka. Karty obrazkowe, sudoku, gry i zabawy na lekcje.

Stacje Wielkanocne – dla klas 4-8, dwa poziomy trudności. Można przeprowadzić na lekcjach w parach i grupach oraz na zajęciach indywidualnych.


Easter Spring Contest – 12 różnych zadań do wykonania przed Wielkanocą – różne zadania, które dają hasła i uczniowie muszą podać ostateczne hasło nauczycielowi.


Easter Colour Coding – 4 poziomy trudności, zamiast zaznaczania odpowiedzi – zakolorowanie pól i odkrycie hasła obrazkowego.

A dzisiaj mam dla Was zestaw materiałów darmowych:)

Tutaj znajdziecie moje ulubione karty pracy – handouty na utrwalenie słownictwa oraz bingo – moja ulubiona gra na speaking dla starszych i młodszych

Tutaj schowany jest hamsterek ale w wersji Easterowej.

A tutaj w jednym miejscu zbiór pomysłów, gier i zadań (większość darmowe) prezentacje i mini escape room z poszukiwaniem króliczkowego koszyczka.

Będzie mi niezmienienie miło jeśli zostawicie komentarz lub dacie znać na social mediach czy podobają się Wam i czy przydają się Wam moje materiały.

Enjoy

Agata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *