Opublikowano 2 komentarze

Newsletter – update

Nowy rok, nowa ja (just kidding).
Ale drobne zmiany muszą być i chciałabym zacząć od zmian na lepsze.
Pierwszą rzeczą o której pomyślałam to newsletter. Nie powiem, jest całkiem spora liczba osób zapisana i w podziękowaniu za zapis – od razu już teraz otrzymujecie materiały-stacje do powtórki przed E8. Od czasu do czasu, w tej chwili, przychodzi mail z informacją o nowych materiałach czy jakiś kod promocyjny.
Ale od 15 stycznia nastąpi mała zmiana – w dalszym ciągu za zapis otrzymacie materiały do E8, ale raz w miesiącu właśnie 15 każdego miesiąca poleci do Was prezent, który nie będzie publikowany nigdzie indziej na stronie, FB czy IG. Taki prezent bonus dla Was ode mnie, za to że otwieracie skrzynkę i czytacie moje wiadomości, czy to na blogu, czy na fb lub insta:)

Dlaczego 15 każdego miesiąca? Ponieważ pierwszy wpis na Tie na tej stronie pojawił się 15 stycznia 2019 (to już 4 lata:O) Szok. A mi pisanie i tworzenie nowych materiałów sprawia ciągle mnóstwo frajdy.
Nie wiem czy ktoś pamięta pierwszy wpis – jakie to były materiały? Ja sprawdziłam:) 15 stycznia wszystkie osoby zapisane na newsletter dostaną nową wersję na maila.
Na newsletter można zapisać się tutaj:)

Enjoy!
Agata

2 komentarze do “Newsletter – update

  1. Dziękuję za wspaniałe materiały!

    1. Nie ma za co:) polecam się:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *