Opublikowano Dodaj komentarz

Happy New Year

2024 już tu jest.

Z jednej strony lubię robić podsumowania ponieważ czas mega szybko leci… i czasem warto się zatrzymać i zobaczyć co udało się osiągnąć.

Więc…

W 2023 zawodowo powstały 24 (!) produktu, z których możecie korzystać oraz mnóstwo darmowych materiałów do pobrania. Duża część jest schowana na tym dysku.

Wasze top 3 ze sklepu to

E8 practice Set part 1 (pamiętajcie że dostępna jest też druga część)

Christmas/Winter colour coding

Christmas Mega set.

Co więcej widzę też więcej zainteresowania moimi materiałami co bardzo mnie cieszy ponieważ kocham to robić:)

Mnie jest cieżko wybrać moje ulubione materiały bo to zależy od grupy i lekcji ale planszówki ratują mi życie bardzo często dlatego bardzo w krótce pojawią się dwie nowe części planszówek Tenses Board Games oraz Grammar Board Games. Taki jest plan na początek stycznia.

Wasza miłość do colour coding i moich Mega Setów też jest wielka więc przypominam, że w sklepie jest wersja na Valentines Day (w produkcji jest Valentine’s Mega Set) a wszystkie Mega Sety dla młodszych uczniów jest dostępna w sklepie i jest to najlepszy pomocnik do pracy z młodszymi uczniami na świecie:)

Co więcej ruszyłam też trochę bardziej na Instagramie gdzie jest tam więcej prywaty i Szpilki.

w 2023 udało się odwiedzić też kilka nowych krajów i miejsc: Sycyclię, Holandię (piękna), Turcję i znowy Włochy a na koniec roku Czarnogórę.

Ruszyłyśmy z koleżanką Iwoną projekt Katowice_Polish_Cafe gdzie uczymy obcokrajowców polskiego:)

A jakie plany na 2024? Standard:P Chciałabym mieć więcej czasu dla siebie, na tworzenie materiałów, chciałabym dużo podróżować, zdrowiej jeść i więcej się ruszać:)

Powodzenia w Nowym Roku!

Agata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *