Opublikowano Dodaj komentarz

Grammar Escape Room

To już mój drugi Escape Room. Pierwszy uniwersalny Escape Room, niezwiązany z żadnym zakresem konkretnego słownictwa. Wcześniej zrobiłam Easter Grammar Escape Room – w którym połączyłam słownictwo wiosenne i Wielkanocne z gramatyką na poziomie klasy 4-6.

Teraz postanowiłam zrobić coś trudniejszego dla moich dzieciaczków z klasy 7 i 8 (1 oraz 2 liceum jak najbardziej może się również bawić) oraz dorosłych na poziomie A2+ (ale takie mocne)/ B1 i więcej.

W zestawie znajdziecie 8 quizów. Jest krzyżówka, filmik z pytaniami, piosenka, idiomy i przymiotniki – synonimy. Gramatyka to present perfect, past simple, okresy warunkowe.

W zestawie jest instrukcja dla nauczyciela, aby wykonać ten Escape Room potrzebujemy: Do wykonania zadań potrzebujemy

-telefon z aplikacją do skanowania kodów QR oraz dostępem do internetu, ewentualnie możemy mieć komputer z głośnikami  i włączyć piosenkę w odpowiednim momencie.

– torbę nauczyciela

– obraz

– kalendarz

– krzesło

– kubek z kawą

– głośniki do komputera

– słownik

– marker UV ale niekoniecznie ( jeśli nie mamy markera, to w miejsce na napisanie cyferki („You will need me” wpisujemy liczby, które potrzebujemy do otwarcia kłódki.) (można sobie poradzić bez markera wpisują cyfry normalnym markerem w miejscu na karcie.)

– pudełko z zamkiem, ewentualnie wstążka do której przyczepimy kłódkę

– kłódka na 3 liczby

W pakiecie otrzymujemy zestaw dla ucznia i zestaw dla nauczyciela oraz instrukcję do pracy metodą stacji oraz kartę pracy nie niej.

Gorąco polecam i zapraszam do sklepu -> tutaj

Enjoy!

Agata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *