Opublikowano Jeden komentarz

E8 grammar vocab ebook

W tym roku przygotowuję 3 klasy do egzaminu 8 klasisty i w związku z tym czuję drobną presję:) dlatego powstaje tyle materiałów dodatkowych.

W moich zestawach znajdziesz Speaking Set E8 (dla 7,8 klasy ale również do 1 klasy LO) z którego korzystam na początku każdego unitu (pracuję na repetytorium) ale również na koniec rozdziału do powtórki.

14 rozdziałów słówek, które wrzuciłam do wordwalla.

E8 vocab bingo – które pomaga mi na lekcji utrwalać słówka

Writing set na 14 rozdziałów do ćwiczenia pisania.

Trimino – zestawy do E8

A wisienką na torcie do wszystkich moich zestawów jest ten oto materiał:

E8 ebook: vocab and grammar

W tym materiale znajdziesz 14 rozdziałów do egzaminu 8 klasisty, które są w formie ebooka (121 stron materiałów) oraz 195 stron – easy print – fiszek dla uczniów (to jest jakieś 2000 przykładów na słownictwo, tłumaczenie i gramatykę.)

Jak robię ja? Wycięte karteczki daję uczniom, którzy zrobili już wszystkie ćwiczenia na lekcji (fast finishers) albo od tych fiszek zaczynam lekcje. Zdarza się, że uczniowie zanim wejdą do klasy muszą taki „bilecik” poprawnie wykonać, odpowiedzieć, przetłumaczyć i dopiero mogą wejść. Możecie też korzystać z tych materiałów jak z szybkiej kartkóweczki czy odpowiedzi ustnej – uczniowie losują karteczki i z tych wylosowanych piszą kartkówkę:)

Karty w każdym unicie są ponumerowane nie od 1 do 10 ale od literkami, A,B,C,D…

Pamiętajcie, że niektóre odpowiedzi można zrobić inaczej, dlatego też nie ma w tym zestawie odpowiedzi. Ja w pracy z uczniami często podaje i akceptuje różne odpowiedzi na jedno pytanie – byle by było poprawnie gramatycznie i aby zapis, jeśli jest, też aby był poprawny:)

Możecie sprawdzić wersję demo – darmową tutaj:)

Mam nadzieję, że zestaw ten pomoże Tobie i Twoim uczniom w pracy.

Materiał można kupić w sklepie

Enjoy

Agata

1 komentarz do “E8 grammar vocab ebook

  1. Chciałabym kupić ten materiał, ale link niestety nie działa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *